Пасічник
- порівняння
Харків

Тест Varroa (3в1)

Тест Varroa (3в1)
Тест Varroa (3в1)
Ціна: 372 грн
Артикул:
3536
Швидка покупка
Виробник: LYSON
На складі
Чому ми?
  • Доставка по всій Україні
  • Гарантія від виробника
  • 10 лет работы
Доставка
  • Нова пошта
  • Кур'єр
  • Самовивіз

        Як відомо, вароатоз – дуже поширена хвороба бджіл. При боротьбі з паразитом чудовим помічником буде ТЕСТ VARROA 3 в 1, який робить роботу пасічника більш ефективною.

        Функції пристрою полягають у:

-        визначення ступеня ураження кліщем вароа

-        визначення стійкості кліща до діючої речовини використовуваного препарату

-        гігієнічна поведінка бджіл

        Не завжди обробка від вароатозу є доцільною, і зайву обробку бджолосім’ї можна уникнути. Або ж навпаки, ураження вароатозом настільки сильне, щоб лікування потрібно проводите комплексно і терміново. Необхідність обробки і ступінь ураження можна визначити, використовуючи Вароа Тест:

1.     Необхідно відібрати зразок бджіл – близько 300 бджіл. Бокс «А» наповнюють до позначки другого рівня.

2.     Кришкою «В» закривають корпус «А».

3.     У бокс «С» насипають 1 столову ложку цукрової пудри.

4.     Бокс «С» закручують до боксу «А».

5.     Струшують пристрій для того щоб, пудра покрила усіх робочих бджіл всередині.

6.     Переконатися, що більшість пудри знаходить на дні боксу «С» після чого його відкрити.

7.     Бокс залити водою. Після того як пудра розчиниться, кліщі піднімляться на поверхню, їх потрібно буде підрахувати.

8.     До 3 кліщів - низький рівень зараження, від 3 до 10 - середній рівень зараження, більше 10 - високий рівень зараження.

9.     Бджіл можна повернути назад у вулик. Робочі бджоли почистять з пудри досліджуваних бджіл.

        При неправильному використання препаратів проти вароатозу у паразита може з’явитись стійкість до певної діючої речовини. І коли пасічник провівши планову обробку, вважає, що з його бджолами все гаразд, бджоло родини можуть бути сильно ураженими вароатозом. Щоб перевірити стійкість кліща до діючої речовини препарату, який ви використовуєте, пропонуємо провести наступний дослід:

1.     Наповнити бокс «А» робочими бджола з росплідної рамки вулика. Кількість бджіл повинна бути близько 150 особин, це по об’єму боксу до першої позначки.

2.     Бокс закрити кришкою «В». Використовуючи захисні рукавиці, смужку препарату, поміщають під борозни літери «Н», так щоб кінчик смужки був на планці.

3.     Пристрій поміщають у темному, захищеному від сонячного світла приміщенні з кімнатною температурою. Стрічка повинна бути угорі. Залишити на 6 годин.

4.     Забирають смужку з пристрою, який струшують над аркушем білого паперу.

5.     Якщо кількість кліщів на папері не більше 25% від результатів раніше описаного тесту, то паразит стійкості немає і препарат ефективний для обробки проти паразиту.

        Якщо ви займаєтесь виводом маток на власній пасіці, то для вас знадобиться наступний тест. Бджоли, які мають відмінний гігієнічний інстинкт є стійкими до захворювань. Тест проводять таким чином:

1.     Вибирають рамку з розплодом віком 10-15 днів (закритий розплід з червоними очима).

2.     Користуючись шипами на боксі «А» або «С» протикають комірки з розплодом.

3.     Рамку повертають у вулик і перевіряють кількість почищених комірок через 6 годин, 8 годин і добу.

        У бджолосім’ї відмінний гігієнічний інстинкт, якщо через 6 годин почищено 70% комірок, через 8 годин – 90%, а через добу – 100%.

        Купити Вароа тест за доступною ціною пропонуємо в магазині Пасічник. Для цього запрошуємо завітати  в наш магазин у Харкові або залишити замовлення на сайті. В будь якому з цих способів покупки у вас є можливість обрати зручний спосіб оплати – готівкою або переказом коштів на  банківський рахунок. Замовлення можна забрати самостійно у Харкові або скористатись послугою доставки по Україні.

З цим товаром купляють
Переглянуті товари