Пасічник
- порівняння
Харків

Календар для виведення маток

Календар для виведення маток
Календар для виведення маток
Ціна: 35 грн
Артикул:
КМ1
Швидка покупка
Виробник: УКРАЇНА
На складі
Чому ми?
  • Доставка по всій Україні
  • Гарантія від виробника
  • 10 лет работы
Доставка
  • Нова пошта
  • Кур'єр
  • Самовивіз

        Як відомо, найбільш продуктивний вік бджоломатки 2-3 роки. В цей період матка відкладає найбільшу кількість запліднених яєць, відповідно сім’я буде налічувати велику кількість робочих бджіл. У маток старшого віку зменшується продуктивність і сила сімей стає слабшою.

        Тому, щоб сім’ї були максимально сильними і щоб отримати якнайбільше бджолопродукції,  рекомендовано вчасно замінювати маток.

        На великих пасіках доцільно самостійно виводити королев вулика. Крім спеціального реманенту, необхідно мати календар для виведення маток.

        Це аркуш картону розміром А4 в центрі з колом, що крутиться. На аркуші відмічено по колу дні місяця від 1 до 30. На колі, що крутиться розграфлено дні розвитку бджоломатки і рекомендовані роботи. Це допомагає легко і чітко визначити в котрий день потрібно контролювати розвиток, відбирати маточники і перевіряти яйцекладку молодих маток.

        Наприклад, якщо виводять маток методом пересадки личинок, то роблять це на 4-ий день, коли яйце перетворюється на личинку. На календарі коло виставляють так, щоб сьогоднішнє число по календарі співпадало з 4-им днем розвитку майбутньої бджоломатки. І тоді пасічник може виписати в котрий день йому потрібно виконати ту чи іншу роботу.

        Купити календар для виведення маток за доступною ціною,можна зробивши замовлення в інтернет-магазині Пасічник. При цьому у вас є можливість обрати зручний спосіб оплати і доставки. Також запрошуємо завітати в наш магазин в Харкові, де є все необхідне для бджільництва.

З цим товаром купляють
Переглянуті товари