Пасічник
- порівняння
Харків

Барвники для свічок

Фільтр товарів
Фіолетовий барвник 25г
Фіолетовий барвник 25г
Ціна: 134 грн
Артикул:
BR01-FIOLETOWY
Синій барвник 25г
Синій барвник 25г
Ціна: 152 грн
Артикул:
BR33-BŁĘKIT
Помаранчевий барвник 25г
Помаранчевий барвник 25г
Ціна: 166 грн
Артикул:
BR08-POMARAŃCZOWY
Червоний барвник 25г
Червоний барвник 25г
Ціна: 143 грн
Артикул:
BR16-CZERWONY
Рожевий барвник 25г
Рожевий барвник 25г
Ціна: 130 грн
Артикул:
BR02-RÓŻOWY
Зелений барвник 25 гр.
Зелений барвник 25 гр.
Ціна: 125 грн
Артикул:
BR05-ZIELONY

        Виробники-початківці свічок, які це роблять у вигляді хобі, на продаж свічок маленькими партіями чи для себе, часто не використовують для цього оптимальні барвники для свічок. Вони вважають за краще обходитися підручними матеріалами як барвниками для свічок: кавою, меленою їжею (перцем, корицею, куркумою та іншими сильно фарбуючими речовинами), розплавленими іншими забарвленими свічками чи восковими виробами, такими як воскові крейди та ін. Так, це інколи можна робити для свічок, тільки якщо ви перебуваєте в стадії експериментування зі свічками та ще не прийшли до професіоналізму в плані використання барвників для свічок, бо свічки, виготовлені таким кустарним способом, не будуть рівно горіти, а будуть «стріляти» розплавленим воском, утворювати нагар та кіптю.

        Якщо ви не бажаєте псувати результат власної роботи, ми пропонуємо вам купити професійні барвники для свічок.


        Купити барвники для свічок в нашому Інтернет-магазині

        Якщо у вас немає доступу до таких професійних барвників для свічок як родамін, аурамін, метиленовий блакитний чи аналогічні, то вам просто необхідно придбати барвники для свічок в нашому каталозі. Ми пропонуємо звернути увагу на спектр кольорів та відтінків наших барвників для свічок:

  • жовтий;
  • червоний;
  • синій;
  • помаранчевий;
  • рожевий;
  • фіолетовий та інші.
  • Змішуючи ці барвники для свічок, ви можете створювати власні кольори свічок.


        Фарба для воскових свічок: властивості та корисність спеціалізованої продукції

        Купуючи барвники для свічок в нашому магазині, ви можете пофарбувати віск, парафін, стеарин та суміші з них. Що-що, а із сумішами в свічковий справі експериментують усі, винаходячи свій найкращий варіант для свічок за тим чи іншим параметром (тривалість горіння, відсутність кіптяви, ціна й т.і.). Крім того, люди використовують синтетичний віск, а не тільки натуральний. В результаті ви отримуєте суміш, яка, крім іншого, має потрібну вам м’якість та не кришиться, прекрасно зафарбовуючись потрібним барвником для свічок.

        Аналогічно люди проводять експерименти з барвниками: використовують в чистому вигляді, змішують з іншими, виробляють різнозафарбовані (смугасті) свічки… Звичайно, декоративні свічки вимагають додавання до них частини матеріалів, які, цілком ймовірно, не будуть горіти. Але для основної частини свічки фарбувальний матеріал повинен бути якісним.

        Врахуйте, що натуральний віск за своєю природою майже не прозорий, а тому, якщо ви відливаєте свічки з нього – вони виходять досить дорогими – допустимо фарбувати тільки кілька зовнішніх шарів (якщо ви робите свічки методом занурення у віск). Це дозволить вам економити кошти. Втім, можна робити повне фарбування – тут вже як ви дасте волю власній фантазії!


Читати більшеСвернуть