“Пасечник” - магазин товаров для пчеловодства
сравнить - порівняння
Харків

Денний пилковловлювач Дадан (W1024)

Денний пилковловлювач Дадан Денний пилковловлювач Дадан_1 Денний пилковловлювач Дадан_1
Денний пилковловлювач Дадан
Денний пилковловлювач Дадан_1
Денний пилковловлювач Дадан_1
Ціна: 745.00 грн
Артикул:
W1024
fast-forward Швидка покупка
Виробник: LYSON
На складі
Чому ми?
 • Доставка по всій Україні
  Доставка по всій Україні
 • Гарантія від виробника
  Гарантія від виробника
 • 10 лет работы
  10 років праці
Доставка
 • Нова пошта
  Нова пошта
 • Кур'єр
  Кур'єр
 • Самовивіз
  Самовивіз

        Для збору пилку на пасіці користають спеціальним пристосуванням – пилковловлювачем. Одним із видів пилковловлювача є донний пилковловлювач. Розміщують його над дном вулика.

        Конструкція пилковловлювача передбачає решітку з круглими отворами, крізь яку заходять бджоли до вулика. Розміри отворів такі, що бджоли перечіпаються ніжками і скидають пилок. Пилок падає крізь металеву решітку і залишається у шухляді дна вулика. Металева решітка не дозволяє бджолам забрати пилок назад.

        Збір пилку можна регулювати, не забираючи пилковловлювача. Для цього є спеціальна засувка, яку можна відкривати для того, щоб  бджоли вільно заходили до вулика з пилком, або закривати, щоб змусити усіх бджіл ходити крізь решітку пилковловлювача.

        Обід пилковловловлювача виготовлений з пінополістиролу. Колір – жовтий. Рекомендовано використовувати для 10-рамкових піно полістирольних вуликів LYSON, або для інших вуликів з відповідними розмірами.

        Купити пилковловлювач за низькою ціною можна в магазині Пасічник у Харкові або залишити замовлення на сайті. У вас є можливість обрати зручний спосіб оплати і доставки. Відправляємо замовлення по Україні, користуючись послугами Нової Пошти.

Переглянуті товари