“Пасечник” - магазин товаров для пчеловодства
сравнить - порівняння
Харків

Денний пилковловлювач ЛН - нефарбований (W10240)

Денний пилковловлювач ЛН - нефарбований Денний пилковловлювач ЛН - нефарбований_1 Денний пилковловлювач ЛН - нефарбований_1
Денний пилковловлювач ЛН - нефарбований
Денний пилковловлювач ЛН - нефарбований_1
Денний пилковловлювач ЛН - нефарбований_1
Ціна: 984.00 грн
Артикул:
W10240
fast-forward Швидка покупка
Виробник: LYSON
Немає в наявності
Чому ми?
 • Доставка по всій Україні
  Доставка по всій Україні
 • Гарантія від виробника
  Гарантія від виробника
 • 10 лет работы
  10 років праці
Доставка
 • Нова пошта
  Нова пошта
 • Кур'єр
  Кур'єр
 • Самовивіз
  Самовивіз

        Для збору пилку використовують спеціальні пристосування – пилковловлювачі. Донний пилковловлювач підходить для 10-рамкових пінополістирольних вуликів LYSON. Розміщують донний пилковловлювач між дном вулика і гніздовим корпусом.

        Основа пилковловлювача виготовлена з пінополістиролу – легкого і міцного матеріалу. Фальці зроблені з пластику для надійності контрукції. На каркас пилковловлювача закріплена решітка для збору пилку (артикул 3023) та металева сітка для відсіювання пилку.

        Біля передньої стінки є дерев’яна планка, яка дозволяє відкривати або закривати вхід до вулика через пилковловлювач. Якщо її закрити, робочі бджоли змушені проходити у вулик крізь отвори решітки, скидаючи пилок. Якщо засувку відкрити, то бджоли будуть мати можливість заносити пилок у гніздо.

        Таке регулювання потрібне для забезпечення бджіл необхідною кількістю пилка. Рекомендовано п’ять днів збирати пилок, а два дні залишати можливість бджолам занести пилок у гніздо.

        Розміри донного пилковловлювача:

-        довжина – 520 мм

-        ширина – 445 мм

-        висота – 42 мм

-        діаметр отворів пластикової решітки – 4,8 мм

        Донний пилковловлювач рекомендуємо пофарбувати силіконовою фарбою для збільшення терміну експлуатації і стійкості до зовнішніх факторів.

        Купити донний пилковловлювач для вуликів LYSON з доставкою по Україні можна в магазині Пасічник. Замовлення можна зробити на сайті або завітати в наш магазин у Харкові.