Пасічник
- порівняння
Харків

Нуклеус пінополістерол на 1 сім`ю Lyson фарбований

Нуклеус пінополістерол на 1 сім`ю Lyson фарбований Нуклеус пінополістерол на 1 сім`ю Lyson фарбований_1 Нуклеус пінополістерол на 1 сім`ю Lyson фарбований_1
Нуклеус пінополістерол на 1 сім`ю Lyson фарбований
Нуклеус пінополістерол на 1 сім`ю Lyson фарбований_1
Нуклеус пінополістерол на 1 сім`ю Lyson фарбований_1
Ціна: 416 грн
Артикул:
W1044
Швидка покупка
Виробник: LYSON
На складі
Чому ми?
  • Доставка по всій Україні
  • Гарантія від виробника
  • 10 лет работы
Доставка
  • Нова пошта
  • Кур'єр
  • Самовивіз

        Нуклес – це вулик невеликого розміру, в який поміщають небагато бджіл і матку. Створюють нуклеус для збереженя старої матки (яку забирають на час медозбору); для виховання молодих маток після виходу з маточника до запліднення; для утримання запасних бджоломаток.

        Конструкція вулика передбачає дно злите з корпусом і дашок. У дні нуклеуса вмонтовано вентиляційну сітку, яка забезпечує необхідний потік повітря. Всередині нуклеуса є два відділення - основне для рамок і кормове. Між відділеннями вмонтована роздільна решітка, яка запобігає потрапляння матки у сироп чи інший корм.

        У комплекті чотири дерев'яні рамки. Для економії часу і зусиль бджіл, рекомендуємо закріпити відбудовані стільки, порізані необхідні розміри, з допомогою цвяхів.

        Льотковий загороджувач має декілька режимів, тому льоток можна закривати, обмежувати лише для бджіл або повністю відкривати.

        Купити пінополістерольний нуклеус за доступною ціною можна в Харкові у магазині Пасічник. Також можна залишити замовлення на сайті і скористатись послугою доставки по Україні.