“Пасечник” - магазин товаров для пчеловодства
сравнить - порівняння
Харків

Нуклеус пінополістерол на 1 сім`ю Lyson фарбований (W1044)

Нуклеус пінополістерол на 1 сім`ю Lyson фарбований Нуклеус пінополістерол на 1 сім`ю Lyson фарбований_1 Нуклеус пінополістерол на 1 сім`ю Lyson фарбований_1
Нуклеус пінополістерол на 1 сім`ю Lyson фарбований
Нуклеус пінополістерол на 1 сім`ю Lyson фарбований_1
Нуклеус пінополістерол на 1 сім`ю Lyson фарбований_1
Ціна: 428 грн
Артикул:
W1044
fast-forward Швидка покупка
Виробник: LYSON
На складі
Чому ми?
 • Доставка по всій Україні
  Доставка по всій Україні
 • Гарантія від виробника
  Гарантія від виробника
 • 10 лет работы
  10 років праці
Доставка
 • Нова пошта
  Нова пошта
 • Кур'єр
  Кур'єр
 • Самовивіз
  Самовивіз

        Нуклес – це вулик невеликого розміру, в який поміщають небагато бджіл і матку. Створюють нуклеус для збереженя старої матки (яку забирають на час медозбору); для виховання молодих маток після виходу з маточника до запліднення; для утримання запасних бджоломаток.

        Конструкція вулика передбачає дно злите з корпусом і дашок. У дні нуклеуса вмонтовано вентиляційну сітку, яка забезпечує необхідний потік повітря. Всередині нуклеуса є два відділення - основне для рамок і кормове. Між відділеннями вмонтована роздільна решітка, яка запобігає потрапляння матки у сироп чи інший корм.

        У комплекті чотири дерев'яні рамки. Для економії часу і зусиль бджіл, рекомендуємо закріпити відбудовані стільки, порізані необхідні розміри, з допомогою цвяхів.

        Льотковий загороджувач має декілька режимів, тому льоток можна закривати, обмежувати лише для бджіл або повністю відкривати.

        Купити пінополістерольний нуклеус за доступною ціною можна в Харкові у магазині Пасічник. Також можна залишити замовлення на сайті і скористатись послугою доставки по Україні.