Пасічник
- порівняння
Харків

Календар виведення маток

Календар виведення маток
Календар виведення маток
Ціна:
Артикул:
50590
Виробник: LYSON
Нет в наличии
Чому ми?
  • Доставка по всій Україні
  • Гарантія від виробника
  • 10 лет работы
Доставка
  • Нова пошта
  • Кур'єр
  • Самовивіз

        Календар для виведення маток допомагає точно визначити коли потрібно проводити планові заходи, такі як контроль і відбирання маточника, перевірка яйцекладки бджоломатки.

        Описи календаря польською мовою. Проте завдяки ілюстраціям, без знання цієї мови, все зрозуміло.

        Календар складається з картону прямокутного розміру і круглого, який можна крутити. Це необхідно для того щоб календарний день можна було зіставити з днем розвитку майбутньої бджоломатки.

        Наприклад, пасічник виводить маток медом перенесення личинок. Личинки прививає, умовно, 5 травня, відповідно це є четвертий день розвитку майбутньої королеви. Круг на календарі потрібно повернути так, щоб зіставити 4-й день розвитку бджоломатки з 5 днем місяця (на прямокутному картоні) і слідуючи підказкам на календарі виписати коли потрібно провести контроль, в даному випадку 7 травня. І так всі інші заходи – ізоляцію маточника, відбір, вихід матки, контроль яйцекладки.

        Придбати усе необхідне для виведення маток, в тому числі і календар, можна в магазині Пасічник у Харкові. Також є можливість залишити замовлення в нашому інтернет-магазині, не виходячи з дому. Оплатити покупку – готівкою чи переказом коштів на банківський рахунок – вибір за вами. 

З цим товаром купляють
Переглянуті товари