Пасічник
- порівняння
Харків

Дно до мисочки 1 шт - Джентер

Дно до мисочки 1 шт - Джентер Дно до мисочки 1 шт - Джентер_1
Дно до мисочки 1 шт - Джентер
Дно до мисочки 1 шт - Джентер_1
Ціна: 3 грн
Артикул:
J03
Швидка покупка
На складі
Чому ми?
  • Доставка по всій Україні
  • Гарантія від виробника
  • 10 лет работы
Доставка
  • Нова пошта
  • Кур'єр
  • Самовивіз

        При виведенні бджоломаток пасічники використовують спеціальні пристосування. Коли займаються виведенням королев професійно їм потрібні інструменти, які поєднують між собою і з ними легко працювати. Усім відома фірма Карл Джентер пропонує усе необхідне для виведення бджоломаток, в тому числі дно до мисочок, як елемент стільника Джентера.

        Дно до мисочки встановлюєтьсь у стільник Джентера. Всього туди поміщається 112 таких деталей. В стільнику Джентара закривають матку і поміщають у вулик на певний період. Після того як матка начервить і відкладені яйця перетворяться на личинки дно мисочок забирають зі стільника. Їх скріплюють із мисочками, які ніби, формують стінки маточника. Далі личинки у цій конструкції переносять до стартера, де робочі бджоли воском добудовують потрібні розміри маточника.

        Дно до мисочки – це досить дрібний і вразливий елемент, його можна загубити або пошкодити. Тому часто виникає потреба, особливо на промислових пасіках, купити додаткові дна до мисочок стільника Джентера.

        Пропонуємо придбати в магазині Пасічник дно до мисочок та інші елементи стільника Джентера. Наш магазин знаходиться у Харкові. Також працює наш інтернет-магазин, в якому ви можете залишити замовлення, не виходячи з дому, і скористатись доставкою по Україні.

З цим товаром купляють
Переглянуті товари