Пасічник
- порівняння
Харків

Електроножі для пасіки та розпечатування сот бджоляром купити в Харкові

Фільтр товарів
Електроніж пасічний 280мм н/ж
Електроніж пасічний 280мм н/ж
Ціна: 910 грн
Артикул:
U24030280
Електроніж пасічний 230мм н/ж
Електроніж пасічний 230мм н/ж
Ціна: 850 грн
Артикул:
U24030230
Електроніж пасічний 230мм н/ж
Електроніж пасічний 230мм н/ж
Артикул:
U24030011

        Розпечатування рамок з медом на пасіці – це один з найбільш трудомістких кроків всієї медової справи. Без розпечатування неможливо зробити викачування меду (принаймні, адекватне та щоб рамки з медом не поламалися), тому для цього були винайдені множинні інструменти: вилки, голчасті катки, ножі… Частина з цих інструментів для роботи з медом є паровими та електричними – так як інструменти повинні бути нагрітими, щоб давати найкращий результат при розпечатуванні стільників з медом. Майже всі пасічники сходяться в тому, що холодний ніж просто не ріже стільники з медом, а, в кращому випадку, ламає їх, що веде до збільшеної витрати меду та не дає можливості повторно використовувати стільники для набуття меду. А катки та вилки мають менший, ніж ножі, ККД.

        Найбільш ефективним інструментом для розпечатування стільників з медом визнається сьогодні електричний ніж. Про електроножі з нашого онлайн каталогу інструментів для роботи з медом ми й поговоримо.


        Електроніж для пасіки: опис та користь в господарстві з виробництва меду

        Лезо електричного ножа нагрівається від електрики за допомогою нагрівального елементу, вмонтованого в товщу ножа. Досягається температура ножа зазвичай в діапазоні 30°-70°С, що дозволяє прикладати значно менше зусиль для того, щоб зрізати воскові кришечки зі стільників з медом.

        Електричний ніж для меду дозволяє працювати на пасіці з різними за ступенем заповнення стільниками – що «худими» впуклими щодо площини поверхні країв рамки, що з повнотілими, які виступають за краї рамки. З ножем можна працювати кілька годин поспіль без побоювань, що він перегріється чи перегорить. Втім, якщо ви вважаєте, що температура ножа досягається занадто велика, то вам варто купити ніж з терморегулятором та налаштовувати температуру, потрібну вам.

        Одна з основних позитивних якостей ножа з електричним підігрівом полягає в тому, що, на відміну від звичайних механічних ножів та ножів на пару, ви не працюєте з водою, яка незмінно буде капати до меду та забрусу. Наявність води в меді не є позитивним моментом, так як, незважаючи на мізерну її кількість, що не дозволяє хоч скільки-небудь відчутно розбавити концентрацію меду, в воді можуть міститися мікроорганізми (бактерії, віруси, грибки, цвіль, яйця хвороботворних організмів й т.і.), які посприяють закисанню та бродінню меду і, в підсумку, псуванню великої кількості медової партії. Незважаючи на малу ймовірність такого результату, пасічнику, проте, не можна зовсім скидати її з рахунків.

        Більшість пропонованих електричних ножів дозволяє працювати зі стільниками всіх модифікацій, включаючи повні та половинчасті розміри.


        Електроніж для розпечатування стільників ви можете вигідно купити у нас

        У нашому асортименті ви знайдете ножі для розпечатування стільників, що живляться від електрики, так само як й безліч інших товарів, які, так чи інакше, повинні бути куплені професійними пасічниками чи пасічними підприємствами: сушарки для пилку, стамески бджоляра, спецодяг, інструментарій, тара, годівниці, корм, вулики, комплектуючі, вощина й т.і.

        Усі пропоновані нами ножі та інші товари продаються за привабливими цінами з мінімальною торговою націнкою, що дозволяє вам не витрачатися надмірно на все обладнання та товари для ведення пасічної справи. Ми співпрацюємо з багатьма виробниками, а тому у нас є товари в наявності та під замовлення.

        Оптовим покупцям нами надаються цікаві цінові пропозиції (обговорюйте їх з нашими менеджерами з продажу – ми впевнені, що обопільно влаштовуючий консенсус буде знайдений).

        Ми продаємо продукцію по Харкову та області, але також доставляємо товари по всій Україні, так як ми співпрацюємо з Новою Поштою. Звертайтеся!


Читати більшеСвернуть