“Пасечник” - магазин товаров для пчеловодства
сравнить - порівняння
Харків

Тримачі для відер

Фильтр Фільтр товарів
Тримач відра для стікання меду нержавіюча сталь
Тримач відра для стікання меду нержавіюча сталь
Ціна: 272 грн
Артикул:
W32040
Тримач відра для стікання меду фарбований
Тримач відра для стікання меду фарбований
Ціна: 226 грн
Артикул:
W3204
Тримач відра для стікання меду оцинкований
Тримач відра для стікання меду оцинкований
Ціна: 226 грн
Артикул:
W3204A
Тримач відра (для стікання меду)
Тримач відра (для стікання меду)
Ціна: 57 грн
Артикул:
АВВ1626
Тримач бочок і ємностей для стікання меду нержавійка
Тримач бочок і ємностей для стікання меду нержавійка
Ціна: 6 814 грн
Артикул:
W3500
Тримач відра для стікання меду (полімерне покриття)
Тримач відра для стікання меду (полімерне покриття)
Артикул:
MP93110

Тримачі для відер Вживаючи в їжу мед, ми навіть не замислюємося, скільки титанічної праці було вкладено в його виробництво. Адже пасіка – це не шматок землі із вуликами, що стирчать, як гриби, а злагоджена робота людей та бджіл, що забирає більше 1000 людино-годин на рік. Складна система контролю видобутку та виробництва меду повинна супроводжуватися сучасним інвентарем. Саме з його допомогою бджолярі модернізують та спрощують роботу на бджолиній фермі, роблячи її по-справжньому ефективною. Зараз для спрощення праці пасічника можна придбати рамки для стільників, вощину, спецодяг, роєловні, тримачі для відер та багато іншого. Це обладнання створювалося в процесі розвитку бджолиних господарств та вважається максимально адаптованим для роботи з комахами.

Навіщо потрібні тримачі для відер в бджолиному господарстві?

Основне призначення тримача для відра – це мінімізація людської участі в процесі збору меду. Інакше кажучи, це кріплення, що дозволяє вам відпочивати, поки солодкий продукт буде перетікати з однієї ємності до іншої. Густий та в’язкий мед має властивість залишатися на стінках посуду, але залишати його там – неприпустимо при зборі. Кожна крапля даного продукту досить цінна, адже в складі – комплекс корисних вітамінів, мікроелементів та мінералів. При медозборі переливати мед з тари у тару дуже довго, а тримати її на вазі – втомляться руки. Для цього й було винайдено виріб, що виступає тримачем ємностей. Він дозволяє зафіксувати тару під нахилом, дозволивши в’язкій рідині стекти природним шляхом протягом такої кількості часу, скільки буде потрібно.

Як вибрати кріплення?

Щоб правильно підійти до вибору тримача, необхідно враховувати масштаби продукту, що виробляється, та розмір пасіки. Якщо ви – бджоляр-любитель та заготовлюєте мед тільки для власної родини, то підійде будь-який вподобаний виріб. Якщо ви здобуваєте мед у великих масштабах, краще купити посилений металевий тримач для великого відра. Вибирати даний виріб слід за наступними критеріями:

  1. Матеріал виготовлення. Кріплення робляться з металу, нержавійки, пластику чи ПВХ.
  2. Механізм. Гаки можуть мати складану конструкцію для зручного транспортування.
  3. Розмір. Його вибирайте з урахуванням обсягу наявної в господарстві тари.

Де купити тримач для відра за низькою ціною?

Якщо ви бажаєте купити інвентар бджоляра за прийнятними цінами, заходьте на офіційний сайт Інтернет-магазину «Пасічник». У зручному каталозі компанії представлений великий вибір допоміжного обладнання, інвентарю та спецодягу для пасічників. Швидка доставка по всій території України дасть можливість вибрати та купити товар в Харкові, не виходячи з дому, зі зручною доставкою за будь-якою існуючою адресою.

Наша команда є професіоналами своєї справи та вже багато років займається підвищенням ефективності роботи на пасіці. У нашому блозі ви зможете перейняти знання пасічників з багаторічним практичним досвідом та дізнатися багато корисної інформації про бджіл та їх ферми.