Пасічник
- порівняння
Харків

Воскові свічки

Фільтр товарів
Свічка "Висока узорна"
Свічка "Висока узорна"
Ціна: 68 грн
Артикул:
SFI025
Свічка "Ялинка середня"
Свічка "Ялинка середня"
Ціна: 41 грн
Артикул:
SFI044
Свічка "Висока тюльпан"
Свічка "Висока тюльпан"
Ціна: 59 грн
Артикул:
SFI041
Свічка "Ялинка велика"
Свічка "Ялинка велика"
Ціна: 86 грн
Артикул:
SFI034
Свічка "Їжак"
Свічка "Їжак"
Ціна: 56 грн
Артикул:
SFI038
Свічка "Фігурна - квіти"
Свічка "Фігурна - квіти"
Ціна: 34 грн
Артикул:
SFI001
Свічка "Мавпочка"
Свічка "Мавпочка"
Ціна: 16 грн
Артикул:
SFI032
Свічка "Ялинка мала"
Свічка "Ялинка мала"
Ціна: 16 грн
Артикул:
SFI009
Свічка "Хатка"
Свічка "Хатка"
Ціна: 29 грн
Артикул:
SFI037
Свічка "Урожай (9,5см)"
Свічка "Урожай (9,5см)"
Ціна: 28 грн
Артикул:
SF135
Свічка "Стрітенська"
Свічка "Стрітенська"
Ціна: 90 грн
Артикул:
SFS402
Свічка "Вертеп"
Свічка "Вертеп"
Ціна: 52 грн
Артикул:
SFI026
Свічка "Ведмідь"
Свічка "Ведмідь"
Ціна: 50 грн
Артикул:
SFI028
Свічка "Ангельський будиночок"
Свічка "Ангельський будиночок"
Ціна: 59 грн
Артикул:
SFI033
Свічка "Ангел охоронець"
Свічка "Ангел охоронець"
Ціна: 34 грн
Артикул:
SFI047

        Воскові свічки є прекрасним виробом, який направлений на створення романтичного настрою. Звичайно ж, ще 50 років тому й не так давно у період віялових відключень електроенергії по країні свічки використовувалися за прямим призначенням: щоб давати світло. Але з тих пір як за світло почали відповідати не тільки електричні лампочки, але й численні ліхтарі ручні та ліхтарики на мобільних телефонах, ці воскові вироби вийшли з розряду повсюдно використовуваних освітлювальних приладів в розвинених країнах.


        Воскові свічки: застосування

        Якщо не світло, то які ж застосування у свічок сьогодні? При цьому ми розглядаємо зараз варіанти застосування не тільки тих, що виготовлені з воску, але й з інших матеріалів. Хоча, в нашому магазині ви знайдете тільки воскові варіанти, так як у нас – пасічний магазин, а природним чином на пасіці виробляється тільки віск.

        Сучасні застосування для цих воскових виробів:

  1. Наповнювати все навколо ароматом, що виділяється свічки, що згорає. Ароматичні свічки сьогодні – це основне застосування. За допомогою аромату створюється настрій та навіть підвищується працездатність (коли використовуються тонізуючі запахи, такі як кава). Крім того, ароматичні свічки – це індивідуально та оригінально.
  2. Прикрасити домашній інтер’єр декоративними свічками. Складно собі уявити житлове чи кухонне приміщення в будинку чи квартирі, яке не можна було б прикрасити свічками.
  3. Подарувати собі емоції. До речі, якщо якусь гарну емоцію ви раніше відчували під певний аромат чи вона у вас з таким ароматом асоціюється, то відтворення цього аромату – це часткове відтворення цієї гарної емоції! Прекрасне рішення для йоги чи вечірнього післяробочого релаксування.
  4. Створити атмосферу «затишку жовтої лампи» – ця спеціальна атмосфера може нас повернути до часів дитинства, коли все було краще, спокійніше, затишніше. Принаймні, так було у більшості людей. Якщо хтось ріс в селі чи маленькому місті, де світло вечорами давала свічка чи гасова лампа, що коптить стелю, то, запалюючи ввечері свічку для читання книги, можна повернутися до отримання спогадів про ті часи, та отримати зовсім інші емоції, ніж ті, що будь-коли зможе дати лампове рівне світло.
  5. Романтичне призначення – оригінальне й, разом з тим, часте використання воскових свічок. Вони набагато приємніше пахнуть, ніж ті, що виконані з парафіну, стеарину чи сумішей (навіть не будучи спеціально ароматизованим, натуральний віск – це окремий шарм). Запаліть їх при романтичній вечері, щоб атмосфера, створювана танцюючими відблисками світіння, спонукала вас на сміливі вчинки!
  6. Відзначити день народження. Який же торт без свічок! Святково пофарбовані маленькі свічки, що зручно вставляються в торт, автоматично піднімуть настрій.
  7. Здоров’я. Так, свічки можуть стати частиною нашого здоров’я! Спалюючи їх з певними домішками та ароматами, можна створити заспокійливу та розслаблюючу атмосферу, що позитивно впливає на стан душі. Психо-емоційне здоров’я найважливіше для людини!


        Свічки воскові церковні – ще один важливий спосіб застосування свічок

        Свічки, виготовлені повністю чи переважно з воску, активно використовуються при проведенні релігійних християнських церковних обрядів. Можна купити такі свічки в церкві, але якщо вам не потрібні освячені свічки, тоді купуйте їх в нашому Інтернет-магазині.


        Білі воскові свічки в нашому асортименті

        Ми раді порадувати вас чудовими свічками, виготовленими з натурального бджолиного воску, незабарвленими та білими свічками. У нас є свічки з очищеного та неочищеного матеріалу (розрізняються за кольором та запахом при горінні), виконані в найрізноманітніших формах! У вас буде стільки можливостей порадувати себе та своїх близьких прекрасними свічками! Замовляйте свічки в нас!


Читати більшеСвернуть