“Пасечник” - магазин товаров для пчеловодства
сравнить - порівняння
Харків

Палички для меду

Фильтр Фільтр товарів
Палочка для меду пластикова 1шт
Палочка для меду пластикова 1шт
Ціна: 22.00 грн
Артикул:
P201
Палочка для меду дерев’яна 1шт
Палочка для меду дерев’яна 1шт
Ціна: 20.00 грн
Артикул:
5005

Паличка для меду

Рідкий тягучий мед - не найзручніший з ласощів для набрання його ложкою. Гурмани, які вважають за краще вживати саме такий продукт – свіжий, що стікає бурштиновою смолою на булочку або бутерброд, точно знають, як не розгубити ні краплі дорогоцінної рідини при перенесенні з банки на основу для частування. Для спрощення цього процесу прийнято використовувати спеціальні палички для меду – ложки з прорізами на широкій частині і довгою ручкою.

Як користуватися паличкою (її ще називають веретеном)? Занурте інструмент в ємність з медом і прокрутіть його навколо своєї осі. Мед обів'єтся по прорізах (осередках) і не буде стікати з ложки. Сам процес прокручування палички і перенесення блискучого частування на бутерброд вже заворожує!

Паличку для меду можна вибрати різного розміру, форми, кольору – купити її можна для себе або як сувенір, на подарунок друзям і рідним. Виготовляють такі пристосування з дерева, найчастіше ніяк не обробляють, крім шліфування. Сучасні моделі також можуть бути виконані з харчового пластику. Як пластмасові, так і дерев'яні вироби, не змінюють якостей і смаку меду.

Як купити медову паличку? Ви можете замовити продукцію онлайн на сайті компанії Pasichnyk. У каталозі представлені красиві моделі ложок, з використанням яких вживання меду перестане бути ризиковим для вашого одягу і поверхні столу. Користуйтеся красивим - оформити замовлення можна з будь-якої точки України. 

Для замовлення продукції заповніть форму на сайті або зателефонуйте нам. Ми відправимо Вам товар в найближчі дні. Крім паличок для меду на сайті ви можете замовити і іншу продукцію для ведення пасічного господарства або вживання улюбленого продукту.