“Пасечник” - магазин товаров для пчеловодства
сравнить - порівняння
Харків

Сітка для вулика

Фильтр Фільтр товарів
Сітка ткана н/у 1,6 х 0,4
Сітка ткана н/у 1,6 х 0,4
Ціна: 126 грн
Артикул:
СХ00007
Сітка гігієнічна Дадан, ЛН, АП 12-рамк. для контролю осипання кліщів
Сітка гігієнічна Дадан, ЛН, АП 12-рамк. для контролю осипання кліщів
Ціна: 588 грн
Артикул:
W1147
Сітка ткана н/у 3,2 х 0,5
Сітка ткана н/у 3,2 х 0,5
Артикул:
СХ00005
Сітка ткана н/ж 2 х 0,5
Сітка ткана н/ж 2 х 0,5
Артикул:
СХ00002

Сітка для вуликів

Організація комфортного і практичного житла для бджіл – завдання, що вимагає застосування цілого комплексу пристосувань. Одна зі знахідок, що істотно спрощують догляд за вуликом і забезпечують захист його мешканців – сітка для бджільництва. За допомогою сітки можна вирішити відразу кілька пасічних проблем:

  • забезпечити хорошу вентиляцію будиночка;
  • попередити розвиток вароатозу;
  • контролювати поведінку бджіл у вулику;
  • протидіяти високій вологості;
  • мінімізувати ризик розвитку грибка.

Пасічники встановлюють сітку, призначену для бджільництва, на дні вуликів. Саме таке розміщення, а не установка замість стінок, дозволяє максимально легко обслуговувати будиночок і забезпечує його найкращу вентиляцію.

Купити сітку для вуликів варто навіть за використання будиночків різних типів, що різняться розмірами самих конструкцій (в міліметрах) і габаритами рамок.

Крім сітки на днище вулика може бути встановлена висувна шухляда,в яку випадають воскові кришечки. Завдяки наявності додаткової перешкоди птахи не можуть викльовувати бджіл через сітку, що служить збереженню сімей.

Якою має бути сітка на дно вулика

Яку сітку для вентиляції вуликів купити, щоб досягти бажаного результату? Виріб повинен відповідати декільком важливим критеріям, що забезпечує його безсумнівні переваги:

  • матеріал виготовлення - метал (сітка може бути тканинної з дроту або просічно-витяжної);
  • отвори не повинні бути занадто великого розміру (щоб уникнути випадання бджіл), але достатніми для вільної циркуляції повітря.

У продажу є сітки з пластика і нейлону, але такі варіанти – не найкраще рішення для вулика, адже з часом вони провисають і можуть бути пошкоджені шкідниками, зокрема гризунами. Розмір отворів не повинен перевищувати 4 мм, але для просічно-витяжних сіток допускаються габарити 2х8, які в поєднанні з лінзовидною формою осередку не допускають вильоту або випадання бджіл.

Купити різні види сітки для днища вулика можна і з іншою метою. За допомогою виробу можна розмежовувати вулик на кілька зон, використовуючи сітку в якості додаткової стінки. Використовується сітка для вентиляції даху вулика – в цьому випадку виріб необхідно розмістити замість верхньої кришки будиночка і міцно закріпити.

Деякі пасічники намагаються замінити сітку брезентом, але такий підхід не приносить бажаних результатів. Сітка забезпечує вентиляцію вулика, влітку допомагає меду швидше висохнути, взимку - не створює дискомфорту крилатим трудівникам, забезпечуючи таку ж якість зимівлі, як і глухе дно. Хороша сітка на дні вулика - це величезна частина успіху в догляді за бджолиним господарством і спрощення праці пасічника.

Де купити сітку з нержавійки для вентиляції вуликів

Де купити сітку для закривання днищ вуликів? Компанія Pasichnyk пропонує вибрати варіанти для вашої пасіки на сайті інтернет-магазину. У каталозі ви знайдете сітки різних видів і з різним розміром отворів (рамки і в рулонах), установка яких на дно, стінки або дах вуликів дозволить забезпечити якісну вентиляцію будиночків і спростити догляд за ними. Для замовлення продукції залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам. Доставка здійснюється Харковом та в інші населені пункти України. При виникненні питань зверніться до консультантів маркету - ми допоможемо вибрати кращу сітку з урахуванням особливостей експлуатації.