Пасічник
- порівняння
Харків

Апівароль (1 упаковка)

Апівароль (1 упаковка)
Апівароль (1 упаковка)
Ціна: 400 грн
Артикул:
РПАА04043
Швидка покупка
Виробник: Польща
Нет в наличии
Чому ми?
  • Доставка по всій Україні
  • Гарантія від виробника
  • 10 лет работы
Доставка
  • Нова пошта
  • Кур'єр
  • Самовивіз

        Однією з найбільших проблем бджільництва є вароатоз. Наслідки якого дуже негативно впливають на життєдіяльність бджолосім’ї, а можуть бути і фатальними. Щоб захистити бджолосім’ї від кліща рекомендовано систематично проводити обробку від паразита. Найчастіше обробляють восени і влітку.

        Апівароль – це ефективний препарат від вароатозу у формі таблеток.  Діюча речовина – амітраз (12,5 мг). Препарат зручно використовувати – для однієї бджолородини потрібно одну таблетку. Таблетку підпалюють і жевріючу таблетку на металевій пластині запихають у льоток вулика, після чого закривають вулик на 15 хвилин. Для цього також зручно використовувати пристрій Вароджет, який з допомогою вентилятора нагнітає дим таблетки у вулик.

        Для ефективної боротьби з вароатозом обробку препаратом рекомендовано проводити двічі навесні і восени, коли у вулику невелика кількість розплоду. Обкурюють з періодичність 4-6 днів.

        Купити Апівароль за доступною ціною пропонуємо в інтернет-магазині Пасічник. Для цього потрібно лише залишити замовлення на сайті і обрати зручний спосіб оплати і доставки. Покупку можна забрати в нашому магазині у Харкові або скористатись доставкою по Україні.

З цим товаром купляють
Переглянуті товари