“Пасечник” - магазин товаров для пчеловодства
сравнить - порівняння
Харків

Препарат від вароатозу Апівароль (25 таблеток) (РПАА04022)

Препарат від вароатозу Апівароль (25 таблеток)
Препарат від вароатозу Апівароль (25 таблеток)
Ціна: 512.00 грн
Артикул:
РПАА04022
fast-forward Швидка покупка
Виробник: Польща
На складі
Чому ми?
 • Доставка по всій Україні
  Доставка по всій Україні
 • Гарантія від виробника
  Гарантія від виробника
 • 10 лет работы
  10 років праці
Доставка
 • Нова пошта
  Нова пошта
 • Кур'єр
  Кур'єр
 • Самовивіз
  Самовивіз

        Однією з найбільших проблем бджільництва є вароатоз. Наслідки якого дуже негативно впливають на життєдіяльність бджолосім’ї, а можуть бути і фатальними. Щоб захистити бджолосім’ї від кліща рекомендовано систематично проводити обробку від паразита. Найчастіше обробляють восени і влітку.

        Апівароль – це ефективний препарат від вароатозу у формі таблеток.  Діюча речовина – амітраз (12,5 мг). Препарат зручно використовувати – для однієї бджолородини потрібно одну таблетку. Таблетку підпалюють і жевріючу таблетку на металевій пластині запихають у льоток вулика, після чого закривають вулик на 15 хвилин. Для цього також зручно використовувати пристрій Вароджет, який з допомогою вентилятора нагнітає дим таблетки у вулик.

        Для ефективної боротьби з вароатозом обробку препаратом рекомендовано проводити двічі навесні і восени, коли у вулику невелика кількість розплоду. Обкурюють з періодичність 4-6 днів.

        Купити Апівароль за доступною ціною пропонуємо в інтернет-магазині Пасічник. Для цього потрібно лише залишити замовлення на сайті і обрати зручний спосіб оплати і доставки. Покупку можна забрати в нашому магазині у Харкові або скористатись доставкою по Україні.