“Пасечник” - магазин товаров для пчеловодства
сравнить - порівняння
Харків

Пристрій для сіркування (31111)

Пристрій для сіркування
Пристрій для сіркування
Ціна: 299.00 грн
Артикул:
31111
fast-forward Швидка покупка
Виробник: LYSON
На складі
Чому ми?
 • Доставка по всій Україні
  Доставка по всій Україні
 • Гарантія від виробника
  Гарантія від виробника
 • 10 лет работы
  10 років праці
Доставка
 • Нова пошта
  Нова пошта
 • Кур'єр
  Кур'єр
 • Самовивіз
  Самовивіз

        Як відомо, восени кількість бджіл у вулику значно зменшується, бджоли не заповнюють усі вулички. Зайві рамки забирають і перетоплюють або зберігають на складі до наступного сезону.

        Стільники на складі можуть пошкодити гризуни або воскова міль. Якщо від гризунів можна захиститись поскладавши стільники у недоступному місці, то від воскової молі важко заховати. Щоб запобігти нищенню рамок восковою міллю пасічники обробляють стільники сіркою.

        Для захисту рамок від воскової молі пропонуємо пристрій для сіркування. Пристрій у формі циліндра, виготовлений з легкого металу. Складається з корпусу і кришки. У стінках є отвори.

        Стільники обробляють у спеціальному приміщені або у корпусах. Якщо обкурюють у корпусах, то їх складають один на одний і ставлять зверху пустий, в який поміщають пристрій для сіркування. Попередньо на кришку пристрою закріплюють необхідну кількість гноту (31112) і підпалюють, закривають пристрій і після цього поміщають у пустий корпус.

        Рекомендоване дозування гноту: 1-2 смужки на 0,1 м3.

        Для розрахунку необхідної кількості гноту додаємо об'єм корпусів:

·        Дадан – 0,05 м3

·        Рута – 0,04 м3

·        Надставковий – 0,02 м3

        При проведенні обробки рамок сіркою потрібно дотримуватись техніки безпеки. Рекомендуємо використовувати противогаз та інші засоби захисту. При ознаках отруєння терміново зверніться до лікаря.

        Купити пристрій для сіркування за доступною ціною можна, оформивши замовлення в інтернет-магазині. Також запрошуємо завітати в наш магазин у Харкові, де є все необхідне для успішної роботи на пасіці. 

З цим товаром купляють
Переглянуті товари