Пасічник
- порівняння
Харків

Дироколи для бджолиних рамок

Фільтр товарів
Дирокол пасічний універсальний
Дирокол пасічний універсальний
Ціна: 290 грн
Артикул:
АВВ419
Дирокол пасічний універсальний з втулками
Дирокол пасічний універсальний з втулками
Ціна: 884 грн
Артикул:
АВВ440
Дирокол для рамок
Дирокол для рамок
Ціна: 808 грн
Артикул:
4028R
Станок сверлильний пасічний 4отв. 70мм.
Станок сверлильний пасічний 4отв. 70мм.
Артикул:
U24030070
Станок свердлильний пасічний 4отв. 80мм.
Станок свердлильний пасічний 4отв. 80мм.
Артикул:
U24030072
Станок свердлильний пасічний 4отв. 55мм.
Станок свердлильний пасічний 4отв. 55мм.
Артикул:
U24030071
Станок свердлильний пасічний 4отв. 50х70х90мм.
Станок свердлильний пасічний 4отв. 50х70х90мм.
Артикул:
U24030073

        Діркопробивач – пасічний інструмент, без якого в процесі навощування рамок як без рук. Існує безліч варіацій цього інструменту, й нижче ми поговоримо про нього, розглядаючи переваги, недоліки та спосіб роботи з ним.


        Діркопробивач для рамок: опис та функціональність

        Рамки, які ставляться в бджолині вулики, повинні мати встановлену та закріплену вощину, яка є основою для повнофункціональних осередків медових стільників, полегшуючи роботу крилатим комахам. Для того щоб рамка була належним чином навощена, через її бічні грані повинен бути протягнутий дріт, виконаний з металу. А, щоб протягнути дріт, треба зробити отвори, через які він буде протягуватися. Вони виконуються посередині бічних граней рамок. На даному етапі роботи з рамками пасічникові й потрібен діркопробивач.

        Бджолярі можуть віддавати перевагу різним варіаціям діркопробивача, вибираючи як універсальні, так й більш вузько спеціалізовані. Також від розміру пасіки буде залежати те, за якою ціною та якої продуктивності буде куплений діркопробивач. Бувають різновиди діркопробивачу, які можуть за 1 раз проробляти тільки 1 дірку, а бувають такі, які проколюють чи просвердлюють відразу всі дірки в одній бічній стороні дерев’яної рамки. При своєму виборі врахуйте наступне:

  1. Отвори треба проробляти в двох бічних гранях, тому якщо у вас велика пасіка на 50+ бджолодомів, то, при навощуванні рамок для всіх них, у вас може піти два-три дні тільки на формування отворів та натягування дроту. В такому випадку вигідно купувати високопродуктивний діркопробивач, щоб звести цей час до мінімуму;
  2. Якщо ви фізично несильна людина, то саме свердлильний верстат для рамок буде кращим, ніж діркопробивач. У першому випадку оператор просто регулює процес просвердлювання рамки, а в іншому він повинен фізично сам проколювати дірки в рамці, що є помітно важчим.
  3. Якщо ви дбаєте про максимальну автоматизацію роботи, вибирайте такі діркопробивачі, що відразу дозволяють одягати втулки у виконувані отвори в рамках. Це робиться тим же рухом, що й сама дірка, та для цього втулки спочатку надягають на стрижні, що проколюють рамку. В іншому випадку, втулки доведеться надягати у отвори на рамці самостійно (наприклад, використовуючи викрутку чи якесь інше пристосування), що призведе до додаткових витрат часу. Без втулки (виконаної з металу чи рідше – міцного пластику), рамка може тріснути при натягуванні чи дріт може її порізати, так само як й сам дріт може порватися. Чи ступінь забезпеченого натягу не буде оптимальною, приводячи до провисання дроту всередині рамки, а це нікому не потрібно.


        У нас ви можете купити діркопробивач для рамок вигідно!

        У нашому Інтернет-каталозі кожен може знайти пристосування по кишені: від пари сотень гривень до кількох тисяч. Чим вища ціна, тим вище буде ступінь механізації вашої праці. Крім діркопробивачів, ми пропонуємо всім бажаючим придбати тисячі найменувань з іншого асортименту, наприклад, ізолятори для маток, вощину, медову косметику, їжу чи окурювач для бджіл. Звертайтеся до нас, та ми не підведемо!


Читати більшеСвернуть