“Пасечник” - магазин товаров для пчеловодства
сравнить - порівняння
Харків

Дироколи для бджолиних рамок

Фильтр Фільтр товарів
Дирокол пасічний універсальний
Дирокол пасічний універсальний
Ціна: 320 грн
Артикул:
АВВ419
Дирокол пасічний універсальний з втулками
Дирокол пасічний універсальний з втулками
Ціна: 1 000 грн
Артикул:
АВВ440
Дирокол для рамок
Дирокол для рамок
Ціна: 999 грн
Артикул:
4028R
Станок сверлильний пасічний 4отв. 70мм.
Станок сверлильний пасічний 4отв. 70мм.
Артикул:
U24030070
Станок свердлильний пасічний 4отв. 80мм.
Станок свердлильний пасічний 4отв. 80мм.
Артикул:
U24030072
Станок свердлильний пасічний 4отв. 55мм.
Станок свердлильний пасічний 4отв. 55мм.
Артикул:
U24030071
Станок свердлильний пасічний 4отв. 50х70х90мм.
Станок свердлильний пасічний 4отв. 50х70х90мм.
Артикул:
U24030073

Діркопробивач – пасічний інструмент, без якого в процесі навощування рамок як без рук. Існує безліч варіацій цього інструменту, й нижче ми поговоримо про нього, розглядаючи переваги, недоліки та спосіб роботи з ним.

Діркопробивач для рамок: опис та функціональність

Рамки, які ставляться в бджолині вулики, повинні мати встановлену та закріплену вощину, яка є основою для повнофункціональних осередків медових стільників, полегшуючи роботу крилатим комахам. Для того щоб рамка була належним чином навощена, через її бічні грані повинен бути протягнутийдріт, виконаний з металу. А, щоб протягнути дріт, треба зробити отвори, через які він буде протягуватися. Вони виконуються посередині бічних граней рамок. На даному етапі роботи з рамками пасічникові й потрібен діркопробивач.

Бджолярі можуть віддавати перевагу різним варіаціям діркопробивача, вибираючи як універсальні, так й більш вузько спеціалізовані. Також від розміру пасіки буде залежати те, за якою ціною та якої продуктивності буде куплений діркопробивач. Бувають різновиди діркопробивачу, які можуть за 1 раз проробляти тільки 1 дірку, а бувають такі, які проколюють чи просвердлюють відразу всі дірки в одній бічній стороні дерев’яної рамки. При своєму виборі врахуйте наступне:

  1. Отвори треба проробляти в двох бічних гранях, тому якщо у вас велика пасіка на 50+ бджолодомів, то, при навощуванні рамок для всіх них, у вас може піти два-три дні тільки на формування отворів та натягування дроту. В такому випадку вигідно купувати високопродуктивний діркопробивач, щоб звести цей час до мінімуму;
  2. Якщо ви фізично несильна людина, то саме свердлильний верстат для рамок буде кращим, ніж діркопробивач. У першому випадку оператор просто регулює процес просвердлювання рамки, а в іншому він повинен фізично сам проколювати дірки в рамці, що є помітно важчим.
  3. Якщо ви дбаєте про максимальну автоматизацію роботи, вибирайте такі діркопробивачі, що відразу дозволяють одягати втулки у виконувані отвори в рамках. Це робиться тим же рухом, що й сама дірка, та для цього втулки спочатку надягають на стрижні, що проколюють рамку. В іншому випадку, втулки доведеться надягати у отвори на рамці самостійно (наприклад, використовуючи викрутку чи якесь інше пристосування), що призведе до додаткових витрат часу. Без втулки (виконаної з металу чи рідше – міцного пластику), рамка може тріснути при натягуванні чи дріт може її порізати, так само як й сам дріт може порватися. Чи ступінь забезпеченого натягу не буде оптимальною, приводячи до провисання дроту всередині рамки, а це нікому не потрібно.

Дирокол для рамок

Один з інструментів, що полегшують роботу бджоляра - дирокол пасічний. Пристрій дозволяє істотно скоротити витрати часу на виробництво рамок і підвищити продуктивність праці пасічника. За допомогою пристосування можна створювати отвори швидко і з мінімальною витратою сил, дирокол пасічний універсальний можна збільшувати в довжину (надягаючи на ручку спеціальну трубку-подовжувач, яка дозволить поліпшити важільний ефект). Для використання інструменту одну його сторону фіксують на верстаті або краю столу з метою надання дироколу стійкості.

Аналогічні функції виконує і інструмент для свердління – спеціальний верстат, який використовується для просвердлювання отворів в рамках. Застосування подібних моделей дозволить уникнути розколу рамок. Використовувати обладнання можна для створення отворів у всіх видах деревини.

Чому варто купити дирокол для пасіки? Інструменти даного типу спрощують процес створення рамок, оптимізують його, дозволяють проводити роботу з рамками різних типів і розмірів (на поверхні країв інструменту є спеціальні обмежувачі, завдяки яким дирокол підходить для розміщення різних за параметрами виробів). Використовуючи дирокол, пасічник обробляє більшу кількість рамок, ніж міг би це зробити без спеціального інструментарію, знижує навантаження на руки, економить час і сили.

Купити пасічний дирокол ви можете з доставкою в будь-який регіон України. Для цього достатньо оформити замовлення на сайті інтернет-магазину Pasichnyk і підтвердити заявку нашому менеджеру.