Пасічник
- порівняння
Харків

Захвати для рамок

Фільтр товарів
Захват для рамок ( дерев. Ручка)
Захват для рамок ( дерев. Ручка)
Ціна: 26 грн
Артикул:
АВВ206
Тримач для рамки – нержавіючий (Дадан)
Тримач для рамки – нержавіючий (Дадан)
Ціна: 287 грн
Артикул:
W32610D
Тримач для рамок
Тримач для рамок
Ціна: 194 грн
Артикул:
W3103
Тримач для рамки – нержавіючий (Великопольська)
Тримач для рамки – нержавіючий (Великопольська)
Ціна: 242 грн
Артикул:
W32610W
Тримач для рамки - фарбований
Тримач для рамки - фарбований
Артикул:
W3261A
Тримач для рамки - нержав.
Тримач для рамки - нержав.
Артикул:
W32610
Захват для рамок н/ж ( дерев. Ручка)
Захват для рамок н/ж ( дерев. Ручка)
Артикул:
MP93113

        Захвати для рамок призначаються для надання максимальної допомоги пасічникам при виїмці рамок зі стільниками з вулика. Нижче ми розглянемо їх докладніше.


        Захвати для рамок: опис та використання

Захвати для рамок являють собою механічний інструмент, який складається з:

  • Двох металевих хватів, з’єднаних між собою хрест-навхрест;
  • Розтискаючої пружини (в кількості мінімум однієї), розташованої близько до точки з’єднання хватів;
  • Ручок для зручності оператора (опціонально).

        Захвати є П-подібними деталями, верхня широка сторона яких призначена для рук оператора, а обидві нижні частини обладнані загостреними краями, що дозволяють захоплювати рамки.

        Зазвичай з вулика рамки з медом дістаються стамескою пасічника. Але бувають випадки, коли рамка дуже щільно сидить, тому як бджоли сильно покрили її воском та прополісом, а тому стамескою витягти не вдається. Крім того, сам пасічник може бути слабосильною людиною. Тому на допомогу приходять захвати для рамок, які зроблені універсальними з тим, щоб можна було витягнути рамку будь-якої конфігурації. Також захвати для рамок можуть використовуватися, щоб нести 1 рамку.

        Разом з даним інструментом активно використовується в парі інший металевий помічник: тримач для рамок. Суть цього механічного пристосування: металева повнотіла трубка складної конфігурації, яка володіє в своїй задній частині гачками для зручного закріплення її на стінці корпусу вулика. Після того як пристрій зафіксовано, рамки зі стільниками, що виймаються з вулика, надягають на цей пристрій-тримач, що може витримати 5-6 рамок. В його передній частині краї загнуті вгору, щоб запобігти падінню стільників з тримача. Зручність цього механізму, перш за все, в тому, що пасічнику не треба нагинатися, щоб ставити стільники на землю (від чого вони також можуть забруднитися), та не треба з собою носити якусь іншу підставку під стільники. Потім, після виконання потрібних операцій зі стільниками, їх буде так само легко переставити з тримача для рамок назад до вулику. Інструмент сам по собі дуже легкий, його нескладно нести будь-якій людині. А його користь неоціненна, особливо, коли пасічникові потрібно виконати роботи з десятками вуликів. Аналогічно на користь застосування хвату для рамок говорить обсяг пасічного господарства людини – якщо воно велике, а проблемних рамок з вуликами теж пристойно, то до кінця дня втоми від роботи без даного механізму буде куди більше, ніж з ним.


        Вивчіть спектр наших вигідних пропозицій та придбайте захвати для рамок

        У нашому Інтернет-магазині ви знайдете не тільки якісні захвати та тримачі для рамок, але й зможете купити багато інших товарів, які рано чи пізно вам знадобляться в пасічній справі, наприклад, пастки для комах та льоткові загороджувачі. Звертайтеся до нас вже сьогодні!


Читати більшеСвернуть