Пасічник
- порівняння
Харків

Решітка для збору прополісу 42,5см х 49,0см Lyson

Решітка для збору прополісу 42,5см х 49,0см Lyson Решітка для збору прополісу 42,5см х 49,0см Lyson_1 Решітка для збору прополісу 42,5см х 49,0см Lyson_1
Решітка для збору прополісу 42,5см х 49,0см Lyson
Решітка для збору прополісу 42,5см х 49,0см Lyson_1
Решітка для збору прополісу 42,5см х 49,0см Lyson_1
Ціна:
Артикул:
30210
Виробник: LYSON
На складі
Чому ми?
  • Доставка по всій Україні
  • Гарантія від виробника
  • 10 лет работы
Доставка
  • Нова пошта
  • Кур'єр
  • Самовивіз

        Прополіс - дуже цінний бджолопродукт, який бджоли використовують як будівельний матеріал, заліплюючи у вулику усі щілини. Відомо лікарські властивості цього продукту, з нього готують мазі, креми, настоянки.

        Кількість прополісу у вулику залежить від породи бджіл, погоди та погодньо-кліматичних умов. Зазвичай цей прополіс пасічники збирають методом зішкрябування зі стінок, стелі та рамок у вулику. Проте таким способом можна зібрати 100 - 150 г прополісу за сезон. Щоб збільшити збір меду рекомендуємо використовувати решітки для збору прополісу від фірми LYSON.  Решітки виготовленя з пластичного харчового пластику. Розмір решіток 42,5 на 49,5 см. Решітки розміщують на верхніх планках рамок верхнього корпусу. Зробивши невеликий протяг, пасічник стимулює бджіл до забудови решітки "бджолиним клеєм". Таким способом можна зібрати більше 250 г прополісу з однієї бджолосім'ї.

        Купити рештки для збору прополісу за доступною ціною пропонуємо в магазині Пасічник в Харкові. Також можна зробити замовлення в Інтернет-магазині, вказавши необхідну інформацію. Покупку можна забрати самостійно, або скористатися послугою доставки по Україні.