“Пасечник” - магазин товаров для пчеловодства
сравнить - порівняння
Харків

Роздільна решітка пластикова на 10 рамок 41,8см х 49,0см Lyson (31950)

Роздільна решітка пластикова на 10 рамок 41,8см х 49,0см Lyson Роздільна решітка пластикова на 10 рамок 41,8см х 49,0см Lyson_1
Роздільна решітка пластикова на 10 рамок 41,8см х 49,0см Lyson
Роздільна решітка пластикова на 10 рамок 41,8см х 49,0см Lyson_1
Ціна: 108.00 грн
Артикул:
31950
fast-forward Швидка покупка
Виробник: LYSON
На складі
Чому ми?
 • Доставка по всій Україні
  Доставка по всій Україні
 • Гарантія від виробника
  Гарантія від виробника
 • 10 лет работы
  10 років праці
Доставка
 • Нова пошта
  Нова пошта
 • Кур'єр
  Кур'єр
 • Самовивіз
  Самовивіз

        Пасічники використовують роздільні решітки з метою обмежити пересування матки у вулику. Отвори роздільної решітки такого розміру, що крізь них вільно проходять робочі бджоли, а матка пройти не може. Відповідно розплід буде зосереджений в певній частині вулика, і це полегшить відбирання рамок на відкачування меду.

        Роздільна решітка виготовлена з харчового пластику, який цілком безпечний для бджіл. Матеріал міцний і пластичний, тому прослужить багато років. Отвори решітки мають чіткі розміри і не перешкоджають пересуватись робочим бджолам.

        Виробник роздільних решіток Дадан – світовий лідер бджолярського обладнання та реманенту – фірма LYSON. Решітки виготовлені в Польщі.

        Розміри решітки – 418 x 490 мм.

        Товщина решітки – 3,5 мм.

        Розмір комірки  – 4,5 x 19,5 мм.

        Вага – 0,240 кг.

        Розміри решітки дозволяють використовувати її для 10-рамкових вуликів відповідних розмірів. Рекомендуємо купити роздільні решітки Дадан для пінополістирольних вуликів Лисонь.

        Купити роздільні решітки за низькою ціною можна в інтернет-магазині Пасічник. Для цього достатньо лише зробити замовлення, вказавши необхідну інформацію та обравши зручний спосіб доставки і оплати. Розрахуватись за покупку можна готівкою або переказом коштів на банківський рахунок. Забрати замовлення можна самостійно в магазині Пасічник у Харкові або оформити доставку на відділення Нової Пошти в Україні.