“Пасечник” - магазин товаров для пчеловодства
сравнить - порівняння
Харків

Вулик пінополістерол для вирощування пакетів Дадан на 6 рамок нефарбований (W11300)

Вулик пінополістерол для вирощування пакетів Дадан на 6 рамок нефарбований Вулик пінополістерол для вирощування пакетів Дадан на 6 рамок нефарбований_1
Вулик пінополістерол для вирощування пакетів Дадан на 6 рамок нефарбований
Вулик пінополістерол для вирощування пакетів Дадан на 6 рамок нефарбований_1
Ціна: 1 336 грн
Артикул:
W11300
fast-forward Швидка покупка
Виробник: LYSON
На складі
Чому ми?
 • Доставка по всій Україні
  Доставка по всій Україні
 • Гарантія від виробника
  Гарантія від виробника
 • 10 лет работы
  10 років праці
Доставка
 • Нова пошта
  Нова пошта
 • Кур'єр
  Кур'єр
 • Самовивіз
  Самовивіз

        Часто для розширення пасіки роблять відводки, куди відбирають рамки з розплодом і бджолами на них. Після формування відводка, йому потрібно створити сприятливі умови для розвитку. Для цього чудово підійде пінополістирольний вулик для вирощування пакетів. Такий вулик забезпечує сприятливий мікроклімат для бджолосім’ї і  забезпечує її швидкий розвиток.

        Навіть якщо ви сформували відводок досить пізно і він не набрав бажаної сили розвитку для успішної зимівлі. То в такому вулику у бджолосім’ї буде більше шансів добре перезимувати.

        Вулик вміщає 6 рамок Дадан. Складається з корпуса злитого з дном і дашка. Ці два елементи вулика надійно фіксуються защіпками, що дозволяє безпечно транспортувати бджіл у вулику. У дні вулика передбачено 4 круглих вентиляційних отвори і заглушки до них. В дашку також 4 вентиляційні отвори і заглушки. У комплекті іде льотковий загороджувач з двома обмежувачами. Над рамками у вулику є простір для кращої вентиляції, також є можливість там розмістити корм для бджіл в період загодівлі на зиму чи зимової підгодівлі.

        Додатково можна придбати корпусну годівницю для цього вулика, що полегшить процес загодівля бджіл.

        Купити пінополістирольний вулик для пакетів за доступною ціною можна в магазині Пасічник в Харкові. При покупці ви можете обрати зручний спосіб доставки  і оплати. Доставку по Україні здійснюємо за допомогою надійного перевідника – Нова Пошта.