Пасічник
- порівняння
Харків

Штани для бджолярів

Фільтр товарів
Штани бджолярські Premium
Штани бджолярські Premium
Ціна: 631 грн
Артикул:
M6040
Штани бджолярські
Штани бджолярські
Ціна: 474 грн
Артикул:
6005
Штани білі р.50-52
Штани білі р.50-52
Артикул:
АВВ1709
Штани "Меліса" р. 48-50
Штани "Меліса" р. 48-50
Артикул:
MW93169

        Штани бджоляра є частиною захисного одягу пасічника, без яких неможливо захиститися від укусів бджіл ефективно.


        Купити штани для бджоляра

        У нашому великому каталозі виробів та інструментів для бджільництва вами будуть зустрінуті та можуть бути куплені як штани бджоляра, так й інші елементи одягу (наприклад, рукавички бджоляра), та те, що не пов’язано з одягом, але відноситься до багатьох інших обов’язкових для хорошого пасічника речей (наприклад, календар виведення маток).

        Усі пропоновані штани бджоляра та інші речі продаються нами в Харкові та по інших містах та районах України (з доставкою кур’єром, поштовими сервісами та самовивезенням). Торгові націнки, що тримаються нами на мінімально можливому рівні через відсутність ланцюжка непотрібних посередників, дозволяють нашому Інтернет-магазину бути одним з найбільш об’єктивно дешевих в плані ціни, при цьому тримаючи високу планку в якості. Ми самі є пасічниками, а тому тестуємо всі можливі товари, які приходять до нас на склад, щоб бути абсолютно впевненими у тому, що ми б самі хотіли користуватися ними, та не пропонуємо нашим клієнтам низькоякісну продукцію.

        А тепер давайте розглянемо штани бджоляра для роботи на пасіці по суті їх необхідності та за матеріалами виготовлення.


        Штани для бджоляра: необхідність їх надягати та матеріали виготовлення

        Найважливішим критерієм вибору штанів бджоляра є щільність їх тканини, тому такі варіанти як бязь та подібні до неї можна відразу сміливо відкидати, зосереджуючи увагу на придбанні бавовни, габардину, льону та аналогічно щільних матеріалів.

        Іншими якісними характеристиками брюк бджоляра є:

  1. Білий чи максимально світлий колір (ви ж не бажаєте бути атакованими вашими бджолами тільки тому, що одяглися в темний колір, характерний для природних ворогів бджіл в природі?).
  2. Відсутність неприємних запахів природного чи хімічного походження від вашого одягу чи вашого тіла (так як це дратує бджіл та не дозволяє вам повноцінно зосередитися на виконанні вашої пасічної роботи). До природних запахів можна зарахувати запах згірклого поту та перегару, а до штучних – запах бензину, гасу, лакофарбових покриттів.
  3. У місцях зіткнення з тілом (ноги та пояс), брюки бджоляра повинні в ідеалі володіти самостягуючими оборками, виконаними за рахунок внутрішніх гумок. При відсутності таких, гарною альтернативою будуть застібки-липучки, що стягують одяг.


        Підбирайте ваші штани бджоляра до пари куртці, щоб вони належним чином мали напуск один на одного чи з’єднувалися разом (створюючи цільну композицію, що перешкоджає проникненню комах).

        Також рекомендується вибирати брюки бджоляра, виходячи з вашого розміру – в Інтернеті ви знайдете безліч рекомендацій щодо того, які розміри цього одягу вам підходять. Варто враховувати, що штани бджоляра будуть в основному вдягатися поверх вашого основного одягу (адже верхній пасічній одяг дає захист). Якщо вам дуже жарко працювати з подвійними штанами, нижні можна й не надягати, але вибір брюк бджоляра все одно повинен ґрунтуватися на тому, що вони за замовчуванням будуть на 1-3 розміри більше від ваших звичайних, так як працювати в них вам може припадати й в холодну погоду, при якій без нижнього одягу нікуди.

        Якщо у вас виникли питання щодо штанів бджоляра чи будь-яких інших позицій нашого асортименту, сміливо задавайте їх, а наші менеджери на них дадуть відповідь!


Читати більшеСвернуть