Пасічник
- порівняння
Харків

Ванночка для розпечатування пластик (100 мм, сито пластик)

Ванночка для розпечатування пластик (100 мм, сито пластик) Ванночка для розпечатування пластик (100 мм, сито пластик)_1 Ванночка для розпечатування пластик (100 мм, сито пластик)_1 Ванночка для розпечатування пластик (100 мм, сито пластик)_1
Ванночка для розпечатування пластик (100 мм, сито пластик)
Ванночка для розпечатування пластик (100 мм, сито пластик)_1
Ванночка для розпечатування пластик (100 мм, сито пластик)_1
Ванночка для розпечатування пластик (100 мм, сито пластик)_1
Ціна: 1 156 грн
Артикул:
W3233
Швидка покупка
Виробник: LYSON
На складі
Чому ми?
  • Доставка по всій Україні
  • Гарантія від виробника
  • 10 лет работы
Доставка
  • Нова пошта
  • Кур'єр
  • Самовивіз

        Ванночка для розпечатування – пасічний інвентар, який робить процес розпечатування рамок вручну більш зручним і продуктивнішим. Чудово підійде для власників невеликих пасік.

        Ванночка складається з металевої підставки для рамок, пластикової ванни та сита.

        Зовнішні розміри ванночки – 41 х 61 х 10см (Д×Ш×В). Незважаючи на невеликі розміри ванночки, сито досить містке – 34,5 х 55 х 7 см (Д×Ш×В). Ванночка і сито виготовлені з міцного, безпечного для харчових продуктів матеріалу. Підставка для рамок виготовлена з кислотостійкої нержавіючої сталі. Конструкція ванночки для розпечатування надійна і стійка.

         На підставку розміщують рамки під час розпечатування перед відкачуванням меду. Мед із рамки буде скапувати на сито, не забруднюючи робочий стіл. Забрус скидають у сито, а залишки меду будуть скапувати у ванночку.  Ніж або вилочку, якими розпечатують можна зчищати об підставку. Такі особливості ванночки значно пришвидшують процес розпечатування.

        Купити ванночку для розпечатування рамок можна в інтернет-магазині Пасічник. При оформлені замовлення є можливість обрати зручний спосіб оплати і доставки. Щоб отримати покупку скористайтесь послугою самовивіз і заберіть самостійно в нашому магазині у Харкові.